اسلاید اصلی
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / جراح پلاستیک و ترمیمی چشم / آیا تغییر رنگ چشم امکان پذیر است؟

آیا تغییر رنگ چشم امکان پذیر است؟

رنگ چشمان هر فردی در دوران کودکی تکامل یافته و ثابت میشود. پس از این دوران هر فردی رنگ چشم ثابتی خواهد داشت. گاهی ممکن است افراد از رنگ چشم خود راضی نباشند یا بخواهند چشمانی به رنگ دیگر را تجربه کنند. برای رسیدن به این هدف لازم است تا ابتدا به این سوال پاسخ دهیم که آیا تغییر رنگ چشم امکان پذیر است؟
به طور کلی جواب این سوال بله است. در این مطلب به معرفی روشهای تغییر رنگ چشم خواهیم پرداخت.

تشخیص و درمان انواع بیماری های چشم و جراحی های زیبایی و جوانسازی چشم ، جزو اقداماتی است که توسط دکتر بهرام اشراقی فلوشیپ پلاستیک و ترمیمی چشم انجام می‌شود. لطفا جهت تعیین نوبت از مطب تهران با شماره تلفن 88713593 - 09309095800 و مطب اصفهان با شماره تلفن 36205114 تماس حاصل فرمایید.

تغییر رنگ چشم

عوارض جراحی تغییر رنگ چشم

از جمله عوارض جراحی تغییر رنگ چشم میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

تغییر رنگ دائمی چشم ها در ۱۵ دقیقه

استفاده از لیزر ان دی یاگ (Nd:YAG laser) روش دیگری بر مبنای لیزر است و میتواند لایه سطحی عنبیه را تخریب کند. تخریب این لایه منجر به تغییر رنگ چشم میشود. این فرایند به زمان بسیار کمی، در حد چند دقیقه یا حتی کمتر دارد. این لیزر برای درمان آب سیاه چشم به کار میرود و تغییر رنگ چشم در طی روند درمان گلوکوم از عوارض این لیزر است که برخی افراد با چشمان سالم برای تغییر رنگ چشم از آن استفاده میکنند.

تغییر رنگ چشم با ذهن

تغییر رنگ چشم در طول زندگی به صورت طبیعی رخ نمی دهد مگر اینکه یک بیماری یا آسیب منجر به تخریب رنگدانه های چشم شود یا فرد با استفاده از روشهای بیان شده دست به تغییر رنگ چشم بزند. بنابراین تغییر رنگ چشم وابسته به عوامل مختلفی است که با ذهن نمیتوان آن را عملی کرد. برای تغییر رنگ چشم میتوان از نظرات پزشک متخصص استفاده کرد و با توجه به شرایط فرد و نیازهای او راهکارهای موجود را عملی نمود.

آدرس اينستاگرام دکتر بهرام اشراقي

هزینه عمل تغییر رنگ چشم

هزینه عمل تغییر رنگ چشم به عوامل مختلفی وابسته است، مانند هزینه ایمپلنت استفاده شده، هزینه درمانگاه، هزینه پزشک، پوشش بیمه و ... بنابراین برای آگاهی از هزینه عمل تغییر رنگ چشم بهتر است با پزشک یا مرکز درمانی مشورت شود.

دکتر بهرام اشراقی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم، با مهارت و دانش کافی، راهکارهای زیباسازی و جوانسازی اطراف چشم مانند پلاسما جت پلک را بررسی نموده، مناسب ترین روش را برای حصول بهترین نتایج انتخاب و اجرا می‌نمایند. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین نوبت از مطب تهران با شماره های 88713593 - 09309095800 و مطب اصفهان با شماره 03136205114 تماس حاصل فرمایید.

تلفن مطب تهران : 88713593 - 09309095800
تلفن مطب اصفهان : 36205114درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
جوانسازی اطراف چشم با چه روشهایی قابل انجام است؟جوانسازی اطراف چشم با چه روشهایی قابل انجام است؟

برخی از روشهای جوانسازی دور چشم به شکل جراحی و برخی دیگر به صورت غیر جراحی و با تهاجم کمتر انجام می‌شوند. با جراحی بلفاروپلاستی، لیفت شقیقه، لیفت ابرو و پیشانی،تزریق فیلرها و بوتاکس، همچنین بکارگیری برخی از لیزرها می‌توان به جوانسازی دور چشم پرداخت ... ادامه مطلب

فیکس کردن غده اشکی در جراحی پف پلک بالا (بلفاروپلاستی)فیکس کردن غده اشکی در جراحی پف پلک بالا (بلفاروپلاستی)

برای بهبود افتادگی غدد اشکی در جراحی بلفارپلاستی، معمولا جراحی به این صورت انجام می‌شود که ابتدا برشی در پلک بالایی ایجاد می‌شود. سپس غدد اشکی جابجاشده که به دلیل تفاوت رنگ خود با بافت چربی اطراف قابل تشخیص هستند دوباره به جایگاه خود که حفره‌ای در استخوان اطراف کاسه‌ی چشم است منتقل می‌شوند ... ادامه مطلب

عوارض جراحی کانتوپلاستی یا چشم گربه ای چیست؟عوارض جراحی کانتوپلاستی یا چشم گربه ای چیست؟

جراحی کانتوپلاستی یا چشم گربه ای نوعی از جراحی است که در طی آن عضلات و رباط‌های حمایتی پلک در گوشه‌ی چشم جراحی شده و سفت می‌شوند. این جراحی که همراه با تغییر شکل چشم است نباید با جراحی کانتوپکسی اشتباه گرفته شود. در جراحی کانتوپکسی تغییر شکلی در چشم ایجاد نمی‌شود ... ادامه مطلب

جابجایی چربی در جراحی بلفاروپلاستی پلک پایینجابجایی چربی در جراحی بلفاروپلاستی پلک پایین

بلفاروپلاستی پلک پایین یکی از جراحی های زیبایی است که به صورت سرپایی بر روی پلک پایین (تحتانی) انجام می‌شود. ... ادامه مطلب

طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465