رزرو نوبت
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / جراحى زيبايي و پلاستيك / نکات مهم در جراحی زیبایی پلک

نکات مهم در جراحی زیبایی پلک

زیبایی چشم و پلکها از جمله موارد القا کننده جذابیت، جوانی و هوشیاری شما به مخاطبانتان است. گاهی برای تامین زیبایی یا ایجاد عملکرد مناسب پلک، به تشخیص جراح پلاستیک و ترمیمی چشم، ممکن است لازم باشد؛ اقدام به جراحی نمایید. برای انجام جراحی و حصول بهترین نتایج، نیاز به رعایت برخی نکات و اقداماتی است که در ادامه به آنها اشاره می‌شود.

دکتر بهرام اشراقی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم، با مهارت و دانش کافی، راهکارهای زیباسازی پلک را بررسی نموده، مناسب ترین روش درمان افتادگی پلک را برای حصول بهترین نتایج انتخاب و اجرا می‌نمایند.

نکاتی برای موفقیت جراحی زیبایی پلک

اولین و مهمترین نکته مهارت و تجربه جراح است. جراحی های پلک به دلیل حساست این ناحیه و اهمیت حفظ قرینگی چشمها، باید با دقت و ظرافت زیادی انجام شوند و این مهم حاصل نمی‌گردد؛ مگر اینکه پزشک جراح از مهارت و تجربه کافی در این زمینه بهره مند باشد.همچنین در صورت متبحر بودن جراح، عوارضی مانند نتایج نامناسب، باز ماندن پلکها و خشکى چشم، گود افتادگى بيش از حد پشت پلکها و افتادگى پلکها در پی جراحی، یا دیده نخواهد شد و یا امکان ایجاد آنها به حداقل ممکن خواهد رسید.

مراقبتهای قبل از جراحی زیبایی پلک

بیماریها

ابتلا به برخی از بیماری ها، به ویژه اگر تحت کنترل نباشند؛ می‌تواند مانع انجام جراحی زیبایی پلک شود. مبتلایان به بیماری های خود ایمنی، دیابت و فشار خون کنترل نشده، لوپوس، افراد مبتلا به خشکی چشم، و همچنین افرادی که با مشکل عدم بهبود زخم مواجه هستند؛ بهتر است تحت جراحی قرار نگیرند.

مصرف داروها

برخی از داروهای ضد انعقادی مانند آسپرین و پلاویکس به دلیل ماهیت تاثیری که دارند؛ موجب خونریزی و کبودی بیش از حد در جراحی می‌شوند. همچنین ويتامين E ، برخى داروهاى گياهى، امگا يا روغن ماهى و قرص سير نيز به دلیل داشتن همین خاصیت، چند روز قبل از جراحی پلک، باید تحت نظر پزشک تجویز کننده قطع شوند.

شرایط پوست

در روز عمل پوست صورت باید به طور کامل شسته و پاکیزه باشد به ویژه پلک ها و اطراف چشم. همچنین استفاده از هر نوع آرایشی در روز جراحی ممنوع می‌باشد.

مراقبتهای پس از جراحی زیبایی پلک

آدرس اینستاگرام دکتر اشراقی

جراحی ترمیمی پلک

در هر جراحی پلکی، اگر نیاز به ترمیم وجود داشته باشد؛ و این ترمیم جنبه درمانی برای دید نداشته باشد؛ و تنها برای برآورده ساختن جوانب زیبایی، نیاز به انجام آن باشد؛ ترجیح این است که 6 الی 1 سال به تعویق افتد تا پلک به شکل نهایی خود برسد.

جراحان پلاستيك و ترميمى چشم، با آشنایی به جزييات آناتومى و عملكردى پلکها، عمل های زیبایی مربوط به لیفت ابرو و پیشانی، و لیفت پلك را با تکیه بر مهارت و دانش خود، با بهترین نتایج ارائه می‌نمایند.

تلفن مطب تهران : 88713593 - 09309095800
تلفن مطب اصفهان : 36205114درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
كاربرد بوتاكس در جوانسازى صورتكاربرد بوتاكس در جوانسازى صورت

تزریق مکرر بوتاکس، باعث جلوگیرى از عمیقتر شدن شیارهاى صورت مى شود و باعث مى شود در طولانى مدت ، چهره جوانترى براى فرد حفظ گردد. تزریقات بوتولینوم در اصل ، برطرف کننده مشکلات قسمت فوقانى صورت ( پیشانى، خط اخم و اطراف چشم ) هستند ... ادامه مطلب

جوانسازی اطراف چشم با چه روشهای قابل انجام است؟جوانسازی اطراف چشم با چه روشهای قابل انجام است؟

برخی از روشهای جوانسازی دور چشم به شکل جراحی و برخی دیگر به صورت غیر جراحی و با تهاجم کمتر انجام می‌شوند. با جراحی بلفاروپلاستی، لیفت شقیقه، لیفت ابرو و پیشانی،تزریق فیلرها و بوتاکس، همچنین بکارگیری برخی از لیزرها می‌توان به جوانسازی دور چشم پرداخت ... ادامه مطلب

بررسی انواع تومورهای بدخیم پلکبررسی انواع تومورهای بدخیم پلک

بدخيمى واژه ايست که همواره براى ما ترسناک مى باشد. اغلب ، توده را هم معادل بدخيمى در نظر مى گيريم هرچند اغلب توده ها خوش خيم هستند . بدخيمى در هر بافتى مى تواند رخ دهد ... ادامه مطلب

چگونه پير مى شويم ؟چگونه پير مى شويم ؟

بشر از گذشته دور آرزوى عمر جاودان داشت . شروع چينها و شيارهاى پوستى صورت ،ياداور گذر دوران جوانى ، کاهش تواناييها و عدم دستيابى به جاودانگى است.زيباتر شدن ،خواه با مواد ارايشى يا استفاده از مواد طبيعى که باعث شادابى پوست مى شوند از ديرباز مورد توجه انسان بوده است ... ادامه مطلب

طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465